Gabinet Medycyny Estetycznej dr Katarzyna Nielepkowicz, ul. Kamieńskiego 57/1, 51-124 Wrocław, tel.: 509 689 139, e-mail: info@medycynaestetyczna.info

Laser frakcyjny CO2

Laserowy lifting twarzy, regeneracja skóry- laser frakcyjny CO2 Wrocław

Nowoczesny laser frakcyjny CO2 Wrocław to idealne rozwiązanie na odmłodzenie skóry. Laser CO2 działa poprzez silne pobudzenie włókien kolagenowych i elastyny. Działanie lasera polega na wykorzystaniu zjawiska fototermolizy, czyli wytworzenia siatki mikrouszkodzeń skóry z zachowaniem kolumienek nieuszkodzonej skóry, dzięki czemu proces gojenia jest szybki. Zabieg laserem frakcyjnym CO2 jest najsilniejszym i najskuteczniejszym aktywatorem kolagenu.

Wskazania do zabiegu laserem co2 we Wrocławiu:

  • zmniejszenie blizn potrądzikowych
  • zmniejszenie blizn pooperacyjnych
  • wygładzenie zmarszczek
  • poprawa jędrności i elastyczności skóry
  • zmniejszenie widoczności rozstępów
  • likwidacja przebarwień skórnych
    usuwanie włókniaków, brodawek, znamion skóry

Jak wygląda zabieg laserem frakcyjnym?

Przed zabiegiem skóra jest znieczulana kremem znieczulającym na ok. godzinę. Zabieg laserem frakcyjnym Wrocław trwa 30 minut i towarzyszy jemu uczucie ciepła. Po wykonanym zabiegu skóra jest obrzęknięta i zaczerwieniona przez ok. 3 dni. Pierwsze efekty zabiegu laserem frakcyjnym CO2 widać już po tygodniu, a pełny efekt zabiegowy widoczny jest po 3 tygodniach.
Wskazane jest wykonanie 2-3 zabiegów.

Przed zabiegiem z użyciem lasera frakcyjnego bezwzględnie należy odstawić następujące leki: zawierające w składzie kwas acetylosalicylowy (Aspirynę, Polopirynę, Acard, Polocard itp.) NLPZ niesterydowe leki przeciwzapalne preparaty zawierające witaminę E, C i A (retinol) oraz kremy i maści zawierające sterydy

Tylko nasz gabinet medycyny estetycznej oferuje możliwość wykonania zabiegu na nowoczesnym, mocnym znieczuleniu, dzięki czemu zabieg będzie o wiele bardziej komfortowy i niebolesny.

Cena zabiegów laserem CO2 Wrocław:

Laser frakcyjny CO2 twarz 800,00 zł szyja 400,00 zł dekolt 500,00 zł
Promocyjna oferta twarz +szyja = 999,00 zł
Laser frakcyjny CO2 – likwidacja rozstępów (brzuch, uda, pośladki) 500,00 – 1000,00 zł
Laser frakcyjny CO2 – usuwanie blizn potrądzikowych 500,00 zł
Laserowe usuwanie włókniaków, brodawek, zamion 150,00 zł